Anna Bernaziuk, doktor nauk ekonomicznych, dyplomowany księgowy i biegły rewident, Prezes Zarządu BDO Polska. Bierze udział w pracach Komitetu Standardów Rachunkowości (specjalizacja MSR). Posiada doświadczenie w badaniu sprawozdań finansowych zgodnie z UoR i z MSSF, w projektach IPO i due diligence, a także w przeprowadzaniu ekspertyz i konsultacji w obszarze rachunkowości i finansów. Autor i współautor licznych publikacji, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów i szkoleń z zakresu finansów i rachunkowości, w tym z MSSF i audytu dla KNF. Prowadzi badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych spółek giełdowych oraz uczestniczy w przygotowaniach prospektów emisyjnych. Doradzała przy łączeniach oraz podziałach spółek kapitałowych, a także w ich przekształceniach. Posiada duże doświadczenie dydaktyczne.
Jan Dworniak, doktor nauk ekonomicznych, biegły rewident. Uczestnik różnych kursów branżowych, w tym dla dyplomowanych głównych księgowych. Zorganizował jednostkę doradczo-szkoleniową PUHP Sanpollac Spółka o.o., która zajmuje się szkoleniami dla kadry z księgowości przedsiębiorstw z zakresu rachunkowości i prawa podatkowego. W ramach jednostki audytorskiej Jan Dworniak Sp. z o.o. Centrum Badań Audytorskich, Analiz i Doradztwa Finansowego prowadzi audyt finansowy, głównie w przedsiębiorstwach mleczarskich i mięsnych. Jest wykładowcą rachunkowości finansowej, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku od towarów i usług, podatków kosztowych, opłaty skarbowej i podatku od czynności cywilnoprawnych oraz ordynacji podatkowej. Jest autorem kilku wydań wzorcowego planu kont dla przedsiębiorstw mleczarskich i książek z zakresu rachunkowości oraz podatków.
Marzena Ganc, doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Zakładzie Finansów Przedsiębiorstw i Rachunkowości w Katedrze Finansów, Instytut Ekonomii i Finansów SGGW. Absolwentka Podyplomowych Studiów Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw w SGH. Wykładowca m.in. takich przedmiotów jak rachunkowość finansowa, rachunkowość międzynarodowa, organizacja rachunkowości w przedsiębiorstwie, wycena w rachunkowości według standardów światowych i ubezpieczenia społeczne. Jest wykładowcą na studiach podyplomowych na Wydziale Ekonomicznym SGGW oraz szkoleniach zawodowych z zakresu rachunkowości. Jest asystentem biegłego rewidenta przy badaniu rachunkowości jednostek gospodarczych. Autorka wielu publikacji z zakresu rachunkowości i finansów.
Natalia Wasilewska, doktor habilitowany nauk ekonomicznych, kierownik projektów inwestycyjnych CDKM Sp. z o.o., analityk projektu Banku Światowego. Podstawowe kierunki pracy badawczej obejmują udoskonalanie rozwoju kredytowania przedsiębiorstw przez banki, a także relacje hipoteczne. Szczególną uwagę poświęca wycenie przedmiotów hipoteki. Kierowała projektami dotyczącymi planowania biznesowego, przygotowania wybranych rozdziałów sprawozdań projektowych, wyceny nieruchomości oraz związanych z nią praw. Odbyła kilka staży, m.in. w Międzynarodowym Banku Rekonstrukcji i Rozwoju oraz DipIFR (ACCA). Prowadzi wykłady z finansów przedsiębiorstw, analizy finansowej oraz zarządzania projektami gospodarczymi. Autorka wielu publikacji naukowych z zakresu finansów.
Mirosław Wasilewski, doktor habilitowany nauk ekonomicznych, profesor uczelni w Instytucie Ekonomii i Finansów SGGW, kierownik Katedry Finansów oraz Studiów Podyplomowych Controllingu i Rachunkowości Zarządczej. Jest członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Był kierownikiem lub współwykonawcą kilkunastu projektów naukowych i gospodarczych z zakresu finansów, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz controllingu. Współpracuje z praktyką gospodarczą w zakresie doradztwa i analiz ekonomiczno-finansowych, głównie w sektorze spożywczym i agrobiznesu. Prowadzi także współpracę z jednostkami audytorskimi w zakresie doradczo-projektowym, m.in. z Ecovis Poland Audit, Tax & Accounting oraz BDO Polska. Był Redaktorem Naczelnym czasopisma naukowego Zarządzanie Finansami i Rachunkowość. Był kilkunastokrotnie nagradzany nagrodami JM Rektora SGGW za działalność naukową i organizacyjną.
Lidia Więcaszek-Kuczyńska, doktor nauk społecznych, menedżer finansów i zarządzania, z dużym doświadczeniem zawodowym. Specjalizuje się w rachunkowości jednostek gospodarczych i grup kapitałowych. Kieruje zespołami menedżerskimi i merytorycznie uczestniczy w tworzeniu oraz wdrażaniu sprawnych modeli systemów raportowania finansowego w grupach kapitałowych zgodnie z UoR i MSSF. Konsolidowała z zespołami menedżerów i specjalistów systemy IT oraz uczestniczyła we wdrażaniu systemów ERP w przedsiębiorstwach o różnorakich profilach działalności. Projektowała i wdrażała zmiany w funkcjonowaniu obszarów rachunkowości, finansów i polityki podatkowej, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa informacji finansowej w przedsiębiorstwach międzynarodowych oraz z obszaru anti-money laundering. Rekomendowała oraz tworzyła modele rozliczenia finansowego i podatkowego fuzji i przejęć w grupach kapitałowych. Prowadzi szkolenia z menedżerami w przedsiębiorstwach i wśród środowiska akademickiego, łącząc wieloletnią praktykę zawodową z wiedzą teoretyczną z obszaru rachunkowości i finansów.